středa 12. srpna 2020

ČERVENEC

A-ahoj, jelikož už začal nový měsíc, ráda bych Vám tady zveřejnila nějaké mé zážitky z července. 
Ze začátku července jsme jeli s mamkou a bráchou na víkend na Vysočinu do hotelu Orea Resort Devět Skal. Za mě určitě můžu doporučit! Hned co jsme přijeli, bylo hrozný teplo, takže jsme se šli smočit do vody. Hnedka u hotelu je totiž Milovský rybník. Takže jsme se jednou osvěžili a pak jsme se opalovali. Voda byla docela dost špinavá, takže to na koupání moc nebylo. 


Měli jsme v ceně i snídaně, takže to bylo super. Já úplně miluju hotelové snídaně. Prostě si naberete co chcete a kolik toho chcete, je to prostě boží. 😍


Obešli jsme si celý rybník. 😊


Další den jsme si udělali výlet do Žďárských vrchů na nejvyšší vrchol Devět skal. Počasí nám moc nepřálo, takže jsme měli výhled leda tak do mlhy, ale i tak to byl fajn výlet. Nebylo to ani tak daleko. Od hotelu jsme tam i zpátky šli nějakých 11 kilometrů. A cestou zpátky domů jsme se stavili podívat na Zelenou horu na poutní kostel sv. Jana Nepomuckého. Tato památka spadá do dědictví UNESCO. Bylo to tam moc krásný. Koupili jsme si i prohlídku dovnitř kostela a musím říct, že je to tam opravdu nádherný. To místo má svoje kouzlo. Takže určitě taky doporučuji navštívit. 


Hned po tomto víkendu jsem nastoupila na praxi do fakultní nemocnice v Hradci Králové. Docela jsem se bála, protože to byla moje první praxe v nemocnici. Ale vlastně jsem neměla čeho se bát. Jsou na mě všichni moc milí a hodní. Je to sice docela náročné, když musíte být každý den brzo ráno v nemocnici. Naštěstí mám víkendy volné, tak za to jsem ráda. Ale už jsem za půlkou, takže se těším, až to budu mít za sebou. 


A jeden víkend jsme vyjeli s kamarádkami ze střední na Mácháč pod stan. Bylo to moc super. Už dlouho jsem nikde pod stanem nebyla, tak to bylo zase něco jiného. 


Samozřejmě jsme nemohli vynechat opalovačku na pláži a koupačku v jezeru. 


A co můžu doporučit je jednorázový gril. My ho kupovali v Tescu. Ale určitě to nechce chvíli rozhořet! My tam dali maso hnedka a měli jsme to docela do černa. 😀 Takže určitě vydržte! 

Já doufám, že se Vám dnešní článek líbil. Napište mi, co jste dělali Vy v červenci a jestli zavítáte na některá místa, která jsem výše zmiňovala. 

S láskou Karolína 💋

Žádné komentáře:

Okomentovat