čtvrtek 7. září 2017

PODZIMNÍ WISHLIST NOTINO

A-ahoj, dnešní článek bude wishlist ze stránky notino.cz. Já jsem si teď kosmetiku dlouho nekupovala a ani neobjednávala, takže mi všechno došlo. Chtěla bych vyzkoušet i pár novinek, tak jsem si řekla, že bych vám rovnou mohla sepsat wishlist. Tak jdeme na to!

Jako první tady mám antibakteriální gel na ruce od značky Bath&Body Works. Já jsem měla ten kokosový, ale ten se mi vylil do kabelky, takže tam zbyla tak 1/4 z celého balení. Teď jsem si vybrala vůni Warm Vanilla Sugar. Mám vanilku moc ráda, takže to bude moc příjemná vůně. S touto vůní mají i různé jiné produkty, například tělový sprej, sprchový gel nebo toaletní vodu. Tyhle sladší vůně jsou pro mě naprostý top!


Jako další tady mám hloubkově čistící peeling na obličej a i na celé tělo s okurkou. Říká se, že okurka zklidňuje a i to by měl dělat právě tento peeling. Nejen že odstraňuje nečistoty z obličeje, ale také vyhlazuje a zpevní pokožku. Já už nějakou dobu peeling sháním, ale nikdy jsem se nedokopala k tomu nějaký najít. Protože ten co jsem měla mi moc nevyhovoval. Pak jsem našla tento a ten mě zaujal. Tak uvidíme jaký bude. Plánuji na něj udělat i recenzi.


Pak tady mám tekutý korektor od značky Maybelline. Já už jsem ho viděla dříve u amerických youtuberek a říkala jsem si, že to bude další takový ten 'boom' až se to dostane k nám do ČR. A taky že je. Jediné co mi na tom přijde super je ta aplikace. Že to nemusíte složitě otevírat nebo nanášet speciálním štětečkem. Zkoušela jsem ho u kamarádky a to nanášení mi pravdu ulehčí práci. Jsem na to zvědavá.


Dál jsem si vybrala bronzer od značky NYC.  Ten je taky hodně slavný, takže ho chci zkusit jestli je opravdu tak super. Teď po létě ten zbyteček opálení musím trochu zvýraznit, takže se bude hodit. Já mám teď zbytek svého starého bronzeru, který nebyl moc pigmentovaný. Ráda vyzkouším nějaký jiný, který snad bude více pigmentovaný než ten můj.


Jako další tady mám v seznamu tvářenku od značky NYX. Chtěla bych ji v odstínu 'Rose garden'. Není to ten stejný odstín jako je na obrázku. Je více do růžova. Je to taková lehce lososová růžová. Na zimu mám tvářenky ráda. Ale jen tak lehce, nechci vypadat jako Nastěnka, že. A značku NYX mám obecně ráda, takže si myslím, že bude dobrá.


Pak tady mám vůni do auta od značky Yankee Candle s vůní Lemon Lavender. Vůni levandule mám moc ráda. Mám pytlík se sušenou levandulí u postele, takže když vstávám, tak mi to krásně zavoní u nosu. A když teď mám i auto, tak si levanduli můžu dát i do auta. Už se moc těším až někam budu jezdit s příjemnou vůní.


A jako poslední tady mám takovou sadu na vlasy. Skládá se z kondicionéru, masky a šampónu. Všechny jsou z kozího mléka a jsou pro poškozené a suché vlasy. Původně jsem chtěla jenom masku, ale na stránkách píší, že účinek je lepší, když používáte celou sadu. Tak proč to nevyzkoušet zrovna všechno? Všechny tyto produkty by měly vlasy regenerovat a nezatěžovat je. Jsem na to docela zvědavá, protože jsem masku na vlasy sháněla hodně dlouho. Jsou na ni hodně dobré recenze, tak snad bude už konečně ta pravá!


Tak to by byl dnešní článek. Já doufám, že se vám líbil. Kdyby jste měli zájem o nějaký z těchto produktů, tak je všechny najdete na notino.cz.

Pac a pusu Caroline

1 komentář: