čtvrtek 31. května 2018

MAY

A-ahoj, jelikož je dnes posledního května, mám tady pro vás oblíbence za měsíc květen. Řekla bych, že toho bylo docela dost, tak jdeme na to!


3.5. jsme byli s kamarádkou na černé zmrzce v Hradci. Jmenuje se to 'Na zmrzku' a nachází se v ulici Hradecká 839. Je to tam moc fajn. Mají velký výběr v sortimentu, takže si vybere i někdo, kdo třeba zmrzlinu moc nemusí.


5.5. jsme se jely s mamkou podívat na závody v motocrossu do Klášterce nad Orlicí. Závodil tam taťka, takže jsme tam jeli trochu fandit. Znáte tento sport? Protože jsem zjistila, že mnoho lidí tento sport nezná. 


9.-11.5. jsme byli s mojí třídou na Ekologickém kurzu v Horním Maršově. Docela mě překvapilo, jak je Horní Maršov krásná obec. Nejvíc se mi líbily kostely, které tam jsou. Myslím, že jsme si to se třídou dost užili. Toto byla totiž poslední akce, kde jsme spolu byli. Příští rok už budeme ve čtvrťáku a tam se budeme soustředit hlavně na maturitu. Takže čas na nějaké výlety asi nebude.12.5.jsem šla s kamarádkama na pouť do Letohradu. Já na poutě normálně nechodím, protože nechodím na žádné atrakce. Ale takhle s kamarádkama to bylo fajn, protože ani oni nechodí na žádné atrakce. Takže jsme si to společně všechno obešli,dali si něco k jídlu a pití, potkali spoustu dalších kamarádů a zakončili to na akci v Kongu


13.5. jsme vyrazili s přítelem do BBQ Smokehousu. Znáte to? Mě o tom říkalo tolik lidí, že jsem tam prostě pořád chtěla jet. Až se mi to splnilo. Ty prostory jsou tak super americké, že tam musím zavítat znovu. A to jídlo?! Na to prostě nejde nic říct. To bylo dokonalý! Určitě doporučuji všem!


21.5. jsem nastoupila na praxi. Praxi mám v lékárně u nás v Žamberku. Jelikož studuji zdravotnické lyceum, tak nemám přístup k pacientům a ani k žádné odborné práci. Takže máme 2 týdny praxe, kde my sami si vybereme. Já jsem si vybrala lékárnu, protože jsem přemýšlela o studiu farmacie. A zjistila jsem, že by mě práce v lékárně velmi bavila. Byly to super dva týdny. Vůbec se mi nechce příští týden zase do školy.


A to by bylo pro dnešní článek všechno. Já doufám, že se vám mé aktivity líbily a že třeba taky zavítáte 'Na zmrzku' nebo ochutnáte vynikající hamburger.

Pac a pusu Caroline

1 komentář:

  1. Na praxi se mi taky vždycky líbilo a potom se mi nechtělo jít do školy. Jinak mě hodně zaujala ta černá zmrzka, vidím poprvé takovou barvu. :-)
    welcometomyworld

    OdpovědětVymazat