sobota 1. srpna 2020

ČISTÍCÍ KARTÁČEK ETA FENITÉ

A-ahoj, dneska tady pro Vás mám slibovanou recenzi na čistící kartáček na obličej z e-shopu holime.cz. Už měsíc ho používám pravidelně každý den, tak už jsem si na něj udělala vlastní názor. Tak jdeme na to! 😊


O tomhle čistícím kartáčku od značky ETA jsem ještě nikdy neslyšela. Už dlouho jsem ale nějaký chtěla vyzkoušet. Jeho celý název je ETA Fenité. Já jsem si vybrala růžové barvy, ale mají i černou a žlutou alternativu. 

       

A teď už k jeho funkcím. Když mi přišel, tak jsem nejprve musela nabít jeho baterku. Ale to je asi jasné. Naštěstí nabíjecí kabel byl součástí balení. Byl tam také praktický sáček, ve kterém kartáček můžete přepravovat na cestách. Mezitím jsem si přečetla jak ho vlastně ovládat. Má na sobě jedno velké tlačítko, kterým ho zapínáte a vypínáte. Při zapnutí svítí. Hned po zapnutí začne vibrovat. Je nastavený tak, že v kuse vibruje 2 minuty, poté se sám vypne. Má ale taky super funkci, že po každých 22 sekundách se zastaví a upozorní na to, že byste měli změnit část obličeje. 
Jeho štětinky jsou uspořádané dokolečka a jsou velice jemné, ale dost silné na to, aby Vám pořádně vyčistili pleť. Odstraní odumřelé kožní buňky a nečistoty. Vždycky obličej čistím krouživými pohyby. Po každém čištění mám pleť hebkou jako dětskou prdelku. 😀 
Používám ho vždycky s nějakým čistícím gelem, ale můžete ho používat i jenom na navlhčený obličej. Taky je vodotěsný, takže si můžete pleť čistit i ve sprše nebo ve vaně. 
Podle mého názoru je tento kartáček super. Krásně Vám pleť vyčistí a připadáte si jako úplně nový člověk. Moc mi vyhovuje nastavení toho jeho časovače. Je to tak akorát na to, abych si stihla vyčistit celý obličej. Já ho vždycky používám večer před spaním a poté nanesu ještě nějaký vyživující pleťový krém, abych měla splněnou plnohodnotnou péči o pleť. 
Já doufám, že se Vám dnešní článek líbil a že třeba tento kartáček vyzkoušíte. Určitě mi napište, jestli jsem Vás třeba nalákala si ho objednat. 😊 Mějte se krásně!
S láskou Karolína 💋

1 komentář:

  1. Já už po podobných kartáčcích pokukuju delší dobu, ale zatím jsem se ke koupi nedokopala. Líbí se mi jak je tenhle malinký a skladný, a tak se dá vzít kamkoliv snadno s sebou. No nalákala jsi mě! :D

    OdpovědětVymazat