středa 30. listopadu 2016

TOUR DE CAFFEES-CAFÉ NA KOLE

A-ahoj, dnešní článek bude opět recenze na další kavárnu v Hradci. Postřehla jsem, že minulý článek o Costa Coffee byl velmi čtený. Tak jsem se rozhodla zajít do další kavárny. Tentokrát to bylo café Na Kole. Je to taková menší kavárnička.


Najdete ji na Velkém náměstí 130/24. Dávají tam i kafe nebo čaj sebou, takže je to super. Mají i docela dlouhou otevírací dobu.


Já jsem si dala míša řezy s malinovým čajem a kamarádka si dala banánovou roládu a bílou čokoládu. Mě to všechno moc chutnalo a čaj hezky voněl. Kamarádky zákusek byl moc dobrý, ale čokoláda byla moc sladká. Bylo tam hodně cítit to kondenzované mléko. Takže to je takové menší minus. A ještě jedno a poslední minus je, že se tu nedá platit kartou. Kamarádka právě chtěla platit kartou, ale nemohla. To mě docela štve.
Jinak je to moc hezká útulná kavárna. Mají tam velký výběr z pití i ze zákusků. Jsou i relativně levné a dobré. Takže určitě doporučuji.
Obsluha tam byla moc milá a vstřícná.Tak doufám, že jste se dozvěděli něco nového o této kavárně a nebo, že tuto kavárnu někdy navštívíte.

Pac a pusu Caroline

1 komentář: