neděle 2. května 2021

KARAMELOVÁ DŽUNGLE

A-ahoj, dneska jsem si pro vás připravila recenzi na knížku 'Karamelová džungle' od mé oblíbenkyně Terezy Salte. Knížku jsem dostala v rámci spolupráce s knihkupectvím megaknihy. Od Terezky jsem četla už její první knížku 'Šlehačková oblaka', recenzi na ni můžete najít zde. A když jsem se dozvěděla, že má přijít na svět druhé díl, byla jsem nadšená!


Karamelová džungle je pokračováním Šlehačkových oblak. Ale nezoufejte pokud jste první díl nečetli, neznamená to, že si tuto knížku přečíst nemůžete. Džungle je hlavně o byznysu a jak se společně s jejím manželem rozhodli ze dne na den odstěhovat do Prahy a založit tam vlastní firmu. Je o vzestupech a následných prudkých pádech. Děj je prokládán vzpomínkami na dovolené v zahraničí a také vzpomínkou na Terezčinu maminku. Ta mne osobně zasáhla asi nejvíce a zase jsem se z Terezy soukromí dozvěděla více. Moc se mi líbí styl, jakým je knížka napsaná. Mohu vám prozradit, že příběh končí happyendem. Pokud ale Terezku sledujete, tak asi víte jakým. V knížce, oproti prvotině, přibyla i barva ilustrací, které jsou opět neskutečně krásné. 

Za mne můžu knížku jenom doporučit! Pokud jste fanoušky Terezy jako já, tak není možné, aby se vám knížka nelíbila. Jestli přemýšlíte zda začít nějaký nový projekt, tak tato knížka vás určitě nakopne a motivuje k tomu začít. Protože to je ten nejhlavnější krok ZAČÍT.

Doufám, že se vám dnešní článek líbil. Ráda bych příští týden napsala shrnutí měsíce dubna. Tak se můžete těšit na další nový článek

S láskou Karolína💋

1 komentář:

  1. Slyšela jsem o obou jejích knihách a lákají mne, snad se k nim někdy dostanu!

    OdpovědětVymazat